KONST / Litografier / Färglitografi 12713100
nr 1271 3100
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Stockholm". Signerad, numrerad 201/250. Bladets mått: 57x53 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:07:42
22/8 00:29:19
700 kr
26/8 18:58:04
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm